Termisk Aktuator 230 VAC on/off NO | MT8-230-NO
Termisk Aktuator 230 VAC on/off NO
Varenummer: MT8-230-NO
Læg i kurv
Change quantity to add product
Kan erstatte M4450A1009
Tekniske data
EAN 4019837107338
Vandring 8,0 mm
Spænding 230 V