Termisk Aktuator 24VAC on/off NC | MT4-024-NC
Termisk Aktuator 24VAC on/off NC
Varenummer: MT4-024-NC
Læg i kurv
Change quantity to add product
Erstatter: MT4-024LC-NC
Tekniske data
Alternativ vare M4410C4500
EAN 4019837107284
Vandring 2,5 mm
Spænding 24 V